O nas

Koło Naukowe Flow zostało założone w 2012 roku i od samego początku bardzo intensywnie się rozwija. Zajmujemy się szeroko pojętą energetyką. Naszym głównym celem jest zdobywanie umiejętności praktycznych.

Dzięki aktywnej działalności w Kole studenci mają okazję zasmakować wiedzy, której nie zdobędą podczas standardowych wykładów, ćwiczeń czy laboratoriów. Wszystko to poprzez realizację fizycznych projektów. Chcemy, aby każdy znalazł miejsce dla siebie, dlatego członkowie naszego Koła mają szanse rozwijać się w wybranym przez nich obszarze - od tworzenia prostych, przydatnych w codziennym życiu gadżetów, przez projektowanie instalacji małych mocy, aż do energetyki zawodowej.

Studenci mają również możliwość uczęszczania na szkolenia "ponadprogramowe" np. Autodesk Inventor (w ramach projektu Modele 3D),      a nawet uczenia się podstawowych prac ślusarskich. Do naszej dyspozycji jest warsztat z narzędziami, w którym członkowie KN Flow mogą wykonywać swoje prace.

Spotkania w ramach projektów odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu. Oprócz tego organizujemy także szkolenia, wycieczki oraz spotkania z pracodawcami.